Ekspozycje w szklanych kloszach.

W dzisiejszym poście chciałabym zaprezentować oryginalny pomysł na domowe eksponaty. Naczynie to nadaje się do różnorodnych aranżacji i wspaniale prezentuje się w każdym wnętrzu.  Pod kloszem umieścić można porcelanowe figurki, eksponaty kolekcjonerskie, kwiaty, pamiątki z wakacji lub inne przedmioty pasujące do wnętrza. Ekspozycje pod szklanym kloszem wyglądają oryginalnie i romantycznie, każda jest jedyna w swoim rodzaju. 
www.pinterest.com
www.decorisland.pl

www.imgfave.com

Komentarze

 1. Pięknie to wygląda. Myślę, że wykonanie nie jest zbyty skomplikowane, a efekt fantastyczny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szklane klosze mają to do siebie,że nawet jeśli skrywają przedmioty bardzo pospolite i nijakie, potrafią wydobyć z nich coś , czego do tej pory się nie zauważało . Bardzo lubię te cudowne przemiany i dlatego chętnie upycham po szkiełkiem najróżniejsze drobiazgi. Świetne inspiracje ! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne inspiracje! Każda ma coś w sobie.
  Pozdrawiam ciepło
  T.

  OdpowiedzUsuń
 4. Klosze wyglądają fantastycznie niemal w każdej aranżacji. Sprawdzą się i w salonie, i w łazience :) Jednak najbardziej przemawiają do mnie te, które osłaniają motywy natury (fantastycznie wyglądają motyle na powyższych zdjęciach) albo różnego rodzaju kamienie, kryształki, muszle. Na pewno pomysł z kloszami kiedyś zagości u mnie w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobliwe podejście do tematu dekoracji w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko super, tylko gdzie można kupić takie klosze?! Bardzo proszę o info.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, również jestem ciekawa gdzie takie klosze można nabyć?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty