sobota, 19 marca 2016

Gliwicka kwiaciarnia z domową atmosferą.

Dzisiejszy post poświęcony będzie kwiaciarni Tuli-Pan, o której wspominałam w poprzednim poście.

TULI-PAN
Ona – wszechstronnie artystycznie uzdolniony samouk. On – specjalista w dziedzinie reklamy.  Partnerzy w firmie i w życiu. Wspólnie prowadzą kwiaciarnię o wdzięcznym mianie Tuli-Pan.
Nie wyobrażają sobie życia bez otoczenia roślinności.
Kwiaciarnia na ul. Studziennej w Gliwicach, jest przykładem nowego podejścia do florystyki, gdzie bukiet to tylko wstęp do czegoś więcej.
Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.
Układają bukiety, kompozycje, dla domu, biura, pomagają w wystroju i dekoracji sal i wnętrz. Zaaranżują Ci ogród, taras i balkon w niebanalny sposób. Potrafią zrealizować każdy Twój pomysł, instalacje florystyczną. Tworzą mini ogrody w szkle, malutkie oranżerie, żywe obrazy.
U nich wszystkie rzeczy, meble, antyki, i inne graty można kupić.
To mała galeria przypominająca klimat z babcinego salonu, z kredensem-szafą i zapachem świeżo zmielonej kawy, gdzie można zakupić obraz, grafiki, reprodukcje i plakaty. Tutaj również możesz zaopatrzyć się w przepiękne kwiaty ogrodowe i doniczkowe.
Działa tu magiczna "swojska" i domowa atmosfera, gdzie każdy czuje się swobodnie. Serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć.


Zdjęcia Hubert Adamus 
Komunijne propozycje

13 komentarzy:

 1. Coś pięknego!! Jestem pod ogromnym wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite kompozycje! Te mini-ogrody zamknięte w słojach rzuciły mnie na kolana. I jeszcze ten fotel.. z mchem? Obłęd:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowicie wyglądają te mini-drzewka w słoikach :) Też chce takie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa sypialnia, skąd pomysł na taki wystrój ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe i przede wszystkim kreatywne :) A to się liczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze chciałem, żeby moja córka miała podobny wianek na pierwszej komunii ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chociaż jedna kwiaciarnia, która ma sensownie zrobione wnętrze, bo niestety większość tego typu obiektów to tylko sterta kwiatów i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, bardzo fajna sesja i super wnętrze w takiej fajnej kwiaciarni. Podoba mi się ten temat roślin w tych dzbankach szklanych.

  OdpowiedzUsuń