Gliwicka kwiaciarnia z domową atmosferą.

Dzisiejszy post poświęcony będzie kwiaciarni Tuli-Pan, o której wspominałam w poprzednim poście.

TULI-PAN
Ona – wszechstronnie artystycznie uzdolniony samouk. On – specjalista w dziedzinie reklamy.  Partnerzy w firmie i w życiu. Wspólnie prowadzą kwiaciarnię o wdzięcznym mianie Tuli-Pan.
Nie wyobrażają sobie życia bez otoczenia roślinności.
Kwiaciarnia na ul. Studziennej w Gliwicach, jest przykładem nowego podejścia do florystyki, gdzie bukiet to tylko wstęp do czegoś więcej.
Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.
Układają bukiety, kompozycje, dla domu, biura, pomagają w wystroju i dekoracji sal i wnętrz. Zaaranżują Ci ogród, taras i balkon w niebanalny sposób. Potrafią zrealizować każdy Twój pomysł, instalacje florystyczną. Tworzą mini ogrody w szkle, malutkie oranżerie, żywe obrazy.
U nich wszystkie rzeczy, meble, antyki, i inne graty można kupić.
To mała galeria przypominająca klimat z babcinego salonu, z kredensem-szafą i zapachem świeżo zmielonej kawy, gdzie można zakupić obraz, grafiki, reprodukcje i plakaty. Tutaj również możesz zaopatrzyć się w przepiękne kwiaty ogrodowe i doniczkowe.
Działa tu magiczna "swojska" i domowa atmosfera, gdzie każdy czuje się swobodnie. Serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć.


Zdjęcia Hubert Adamus 
Komunijne propozycje

Komentarze

 1. Coś pięknego!! Jestem pod ogromnym wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite kompozycje! Te mini-ogrody zamknięte w słojach rzuciły mnie na kolana. I jeszcze ten fotel.. z mchem? Obłęd:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowicie wyglądają te mini-drzewka w słoikach :) Też chce takie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa sypialnia, skąd pomysł na taki wystrój ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe i przede wszystkim kreatywne :) A to się liczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze chciałem, żeby moja córka miała podobny wianek na pierwszej komunii ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chociaż jedna kwiaciarnia, która ma sensownie zrobione wnętrze, bo niestety większość tego typu obiektów to tylko sterta kwiatów i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, bardzo fajna sesja i super wnętrze w takiej fajnej kwiaciarni. Podoba mi się ten temat roślin w tych dzbankach szklanych.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty