WZORY- WARSZAWSKIE TARGI DESIGNU 2014

W dniu 24 maja odbyła się trzecia edycja warszawskich Targów Designu "WZORY" w Praskiej Drukarni. Kolejny raz impreza stała na wysokim poziomie. Z roku na rok nabiera rozmachu. Nie inaczej było i w tym roku. Na targach wystawiło się wielu ciekawych i interesujących wystawców jak i rzesze odwiedzających. Poniżej fotorelacja z targów. Zapraszam do oglądania i komentowania.
Zdjęcia: Katarzyna Tracewicz

Komentarze

 1. Wszystko super, ale moje serce skradły: sowia poduszka oraz pasiaste i patchworkowe foteliki. Uwielbiam takie miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe połączenia i często zaskakujące wykorzystanie materiałów. To, co mnie urzekło, to niecodzienne i czasami barwne pomysły recyklingu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. urzekające poduszki zdjęcie nr 1 oraz zdjęcie nr 22 meble w stylu francuskim. Pani Iwono, jesli mozna wiedzieć kto był wystawcą tych mebli? e_siczek@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy sklep z tekstyliami do domu w skandynawskim stylu. Zapraszamy serdecznie!
  www.sohomely.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe targi się odbywały, bardzo fajne designerskie rzeczy przesdstawili niekótre elementy były by idealne do mojego wnętrza. Świetnie się prezentują do wnętrz nowoczesnych zwłaszcza takie elementy szklane. Ogólnie takie targi bardzo dobrze jest odwiedzić można się zainspirować różnymi trendami jakie akutalnie obowiązują ja lubię właśnie chodzić na takowe konwenty. MET-GLASS

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty