Stylowe wnętrza w Europie Centralnej.

W ramach Stylowych Wnętrz Europy zaprezentowane zostały kolekcje producentów i marek związanych z branżą wnętrzarską. Prezentacje designerskich mebli i nowatorskich rozwiązań w dziedzinie architektury wnętrz. Decolatorium wraz z Easy Dizajn również miało przyjemność uczestniczyć tym eventcie wnętrzarskim. Jak Wam podoba się nasze stoisko?

Komentarze

 1. Nie wiem dlaczego poduszki najbardziej rzuciły mi się w oczy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. kolorowo,soczyście,meble dobrane z gustem,rewelacyjne tkaniny i połączenie stylu i koloru! Po prostu super

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie najpiękniejszymi wnętrzami są te w tylu skandynawskim. Cały mój dom jest zaaranżowany w tym stylu i wygląda to wszystko pięknie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie natomiast najpiękniejsze są wnętrza w stylu prowansalskim <3 Własnie jestem na etapie aranżowania swojego domu i styl prowansalski zdecydowanie króluje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja długo miałem problem z uzyskaniem dobrego wnętrza. Projektowanie wystroju wnętrz na poziomie jest dość ciężkim zadaniem i zdecydowanie warto zainwestować w architekta wnętrz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Również poszukiwałam przez wiele lat idealnego wystroju wnętrza, aż w końcu podróże zainspirowany mnie do wnętrza w stylu afrykańskich. Nie dość, że wygląda genialnie to pozwala wrócić do pięknych wspomnień z podróży po Afryce ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty