Domowe biuro z charakterem.

Czy mieszkamy w dużym domu, czy małym mieszkaniu, sami, czy z liczną rodziną, wydzielenie małego kąta w jednym z pokoi na biurko, wygodny fotel i dobrą lampę, pozwoli stworzyć otoczenie, które będzie nas stymulowało i inspirowało do pracy. Nawet jeśli przez większość dnia pracujemy w biurze, bardzo pożądane jest w domu miejsce, gdzie będziemy mogli zostawić listy, książki, laptop lub przedmioty związane z hobby. Do stworzenia naszego wyjątkowego miejsca, można wykorzystać wiele ciekawych stołów, wielkich i małych, także konsole, sekretery oraz sekretarzyki.  Jeśli pozwoli mam na to przestrzeń możemy dodać kilka półek, szafkę. Nie należy także zapominać o ulubionych przedmiotach, świeżych kwiatach, które mogą wprawić nas w dobry humor. „Praca w miłym otoczeniu zawsze wydobywa z nas to co najlepsze”.

www.urzadzone.blip.pl
www.homedit.com

Komentarze

 1. Praca w domu jest trudna i wymaga samodyscypliny, dlatego tylko w odpowiednich warunkach można tworzyć rzeczy wielkie, rozwijać się i zdobywać,szczyty :)
  Kolejny raz znalazłam coś dla siebie, ściągam… :P

  OdpowiedzUsuń
 2. SUPER WSPÓŁPRACA POLECAM WSZYSTKIM CO REMONTUJĄ MIESZKANIE ALBO DOM I CHCĄ ZMIAN.MIESZKANIE NIE DO POZNANIA.POLECAM WSZYSTKIM ABY WYBRALI TĄ FIRMĘ JACEK LISOWICZ

  OdpowiedzUsuń
 3. takie lekko "zagracone" wnętrza wygladaja przytulniej :) ale np jesli chodzi o kuchnie to lubie sterylność i jak najmniej stojących czy lezących przedmiotów na meblach.

  OdpowiedzUsuń
 4. No, no ale zaszalałaś z tymi inspiracjami. Zadanie wykonane na 6 . doceniam Twoje zaangażowanie. Zostaję u Ciebie na dłużej i zapraszam do moich obserwatorów Gosia z homefocuss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Od pomysłów glowa pęka i ręce się palą do pracy-mam nadzieję,że zapał mi nie minie.Dziękuję za inspiracje.
  pozdrawiam i zapraszam do mnie http://zmyslyipomysly13.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Idealne wyeksponowane akcenty kolorystyczne - szczególnie w formie krzeseł :)
  Bardzo inspirujące wnętrza!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty