Świąteczne przygotowania- jak wprowadzić wyjątkowy nastrój w naszych domach

Na długiej liście rzeczy do zrobienia w grudniu, dekorowanie domu na święta może okazać się jednym z najbardziej pracochłonnych zadań. W zgiełku przedświątecznych zakupów, nie należy zapomnieć o dekoracjach świątecznych, które w prosty i bardzo efektowny sposób potrafią wprowadzić świąteczny nastrój do Naszych domów.
Dlatego też postanowiłyśmy podzielić się z Wami paroma pomysłami tak aby świąteczna bieganina stała się troszeczkę przyjemniejsza.
Świąteczne dekoracje okien potrafią stworzyć magiczny klimat w naszym wnętrzu, szczególnie kiedy pogoda za oknami nie dopisuje, a zamiast pięknej białej zimy za oknami mamy szarą i burą jesień. Dekoracje na parapecie dodają nastroju. Mogą to być świąteczne stroiki, wykonane z choinki lub jemioły rozświetlone świątecznymi lampkami lub świecami.
Doskonałym sposobem na udekorowanie okien, jest dekoracja okna mieniącymi się śnieżynkami przyklejanymi do szyby.
Coraz popularniejszym staje się wywieszanie wianków na drzwiach. Wianek jest doskonałym sposobem na wprowadzenie nastroju świątecznego w naszym domu. Tego typu dekoracja może zostać zakupiona lub wykonana samodzielnie.
Nie należy zapominać, że dekorowanie domu powinno być przede wszystkim przyjemne, dlatego też samodzielne wykonywanie dekoracji może być idealnym sposobem na spędzenie chłodnego wieczoru w gronie rodziny lub przyjaciół.
Dekorowanie stołu bożonarodzeniowego potęguje radosną świąteczną atmosferę. Można go ozdobić mini gwiazdkami lub postawić na nim pokaźny wianek lub gwiazdę betlejemską. Gwiazdę betlejemską można udekorować naturalnymi materiałami i akcesoriami.
Pamiętajcie, że wystarczy tylko odrobina wyobraźni, a dekoracje świąteczne wprowadzą kolor i pobudzą nasze zmysły, dzięki czemu poczujemy się przytulnie i nastrojowo. Zdjęcia
www.traditionalhome.pl / 

Komentarze

 1. Pięknie !!!!!!!!!!!!!!B.K

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie. Takie dodatki tworzą niesamowity nastój :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj wyjątkowo nie odniosę się do tematyki postu i świątecznych dekoracji, tylko zaproszę do siebie na grudniowy konkurs :) http://www.wnetrzazewnetrza.pl/2012/12/konkurs.html
  Będzie mi bardzo miło, jeśli weźmiesz udział :)
  Pozdrawiam pięknie :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty