Realizacja projektu sali bankietowej w HG HOTEL RESTAURACJA.


W dzisiejszym poście chciałabym pokazać etapy pracy nad projektem od momentu  pierwszej wizyty na obiekcie do zakończenia prac  dekoracyjnych.
Prezentowane wnętrze,  przeznaczone do zrobienia sali bankietowej,  było bardzo trudne do aranżacji. Niski sufit oraz położone na nim instalacje znacznie  ograniczały przestrzeń. Zastosowanie luster na suficie dało efekt podwyższenia wnętrza i dodało optycznej przestrzeni, natomiast kryształowe pafony dodały elegancji. Zrealizowanie wszystkich pomysłów było możliwe dzięki współpracy z polskim producentem oświetlenia Hesmo. Do wykończenia ścian zostały użyte subtelne,  tłoczone tapety dodające  przytulności, a wyjątkowy klimat uzupełniło podświetlenie ścian kinkietami. Tapety oraz zasłony zamówione zostały w Studiu Natalii Kubit. W chłodne zimowe wieczory atmosfery dodaje również ogień w kominku, który specjalnie do tego wnętrza został wykonany z czeskiej ceramiki. Sala nadaję się idealnie na małe imprezy okolicznościowe.
Zapraszam do oglądania zdjęć z poszczególnych etapów pracy. 


Zdjęcia realizacji pochodzą ze strony HG Hotel Restauracja 

Rysunki oświetlenia według wizualizacji 

 Rysunek kominka 


 Wizualizacje 
 Moodboard


Zdjęcia sali przed rozpoczęciem prac 

Komentarze

 1. Bardzo ciekawe podejście do tematu, jest dość podniośle i elegancko - podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna realizacja, świetnie to wyszło podoba mi się taki motyw sali bankietowe a widać ze wszystko było dopracowane do się przełożyło na efekt który widać po realizacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie to wyszło. Powiem szczerze że na prawdę robi wrażenie ta sala bankietowa. Ogólnie to bardzo mi się podoba taka realizacja. Wyszło wam to bardzo dobrze i projekt godny uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sufit bardzo stylowy z tymi wgłębieniami na te wielkie żyrandole mega fajny klimat musi być jak to wszystko tak świeci stonowanym kolorem żółtym do tego boczne oświetlenie to jest to.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dostojna będzie ta sala bankietowa. Przyznaję że jestem pełen podziwu dla projektanta. Na pewno chciałbym spędzić wieczór w takim miejscu przy dobrej muzyce. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy projekt i wyszło coś przepięknego. Myśle, że zachwyci to każdego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielka sala bankietowa,)
  Świętowaliśmy urodziny naszej firmy RacoonGo w bardzo podobnej sali bankietowej

  OdpowiedzUsuń
 8. Taki projekt to niezłe wezwanie. Ale wiadomo, że wszystko pójdzie po naszej myśli jak się postaramy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda niesamowicie. Stworzenie takiej sali bankietowej napewno było dużym wyzwaniem, ale widać, że zrobiliście kawał dobrej roboty. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty