niedziela, 13 grudnia 2015

Metamorfoza kawalerki część I.

Witam po dłuższej nieobecności spowodowanej mnóstwem obowiązków w pracy pora nadrobić zaległości na blogu. Na początek proponuję cykl trzech postów poświęconych kawalerce w bloku z wielkiej płyty J. Niektórym może wydawać się dziwne poświęcenie kawalerce, aż trzech kolejnych postów. Wynika to stąd, że zaprzyjaźniony fotograf wykonał mnóstwo fajnych zdjęć a ja nie mogę się zdecydować, które są najlepsze. Dlatego, też każdy kolejny post będzie traktował o innym pomieszczeniu w kawalerce, o ile można tak powiedzieć o 30 metrowym mieszkanku. Jako pierwsze z pomieszczeń zaprezentuję kuchnię. Zapraszam do oglądania, oceniania i komentowania.
Zdjęcia Hubert Adamus 

16 komentarzy:

 1. naprawdę robi wrażenie, pokazane że się da :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kuchnia wyszła przepięknie. Czysto, naturalnie i zarazem domowo. Taki szwedzki klimat. Te białe kafelki na kołnierzu, przypadły mi najbardziej do gustu. Też takie mi się marzyły ale bardziej matowe. Swoją kuchnię już mam ob-kafelkowaną, więc pozostanie to w strefie marzeń. Pozdrawiam i czekam na więcej .A także zapraszam do siebie na mojego bloga

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie, jestem zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się napatrzeć i bardzo się cieszę, że powstaną o tym (tylko!) trzy posty. Kuchnia wygląda... brak mi słów! Marzę o takiej kuchni i mam tylko nadzieję, że kiedyś się doczekam na metamorfozę mojej. Ale równie wielkie wrażenie zrobił na mnie kącik ze stolikiem. Te zasłony!!! Cudowne!!! Krzesła. Ech. Po prostu siadam, poproszę o herbatkę i zostaję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam, że jeszcze dopiszę dwa słówka- czy możesz mi dać znać jakiej firmy jest okap? :) Chciałabym zmienić nasz gigantyczny na coś malutkiego i ładnego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Efekt powalający! Tym bardziej, że niełatwo jest zrobić wrażenie przestrzeni w tak małej kuchni. Cegła pomalowana na biało wygląda estetycznie. Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczny efekt. Moje ulubione płytki w ostatnim czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Efekt na prawdę wyszedł świetny. Podoba mi się taka metamorfoza bo wnętrze nie do poznania dosłownie.

  OdpowiedzUsuń