Geometria we wnętrzach.

Geometryczne kształty powracają do wnętrz w najróżniejszych abstrakcyjnych kombinacjach ukazując swoje nowe oblicze. Elementy geometryczne były istotnym motywem dekoracyjnym lat sześćdziesiątych. Współczesne wykorzystanie wzorów wprowadza do wnętrza powiew świeżości i niepowtarzalności. Motywy geometryczne idealnie komponują się z prostymi nowoczesnymi wnętrzami. Geometrię możemy zastosować poprzez ciekawe meble, lampy lub wzory na tkaninach, które ożywią monotonne wnętrze. Poduszki w linie, kwadraty lub w koła w intensywnych barwach ułożone na sofie są ciekawym i wyrafinowanym rozwiązaniem. Geometryczne wzory w soczystych kolorach spotykane są również na dywanach i ścianach nadając wnętrzu indywidualnego charakteru. Zobaczcie sami…
www.212concept.com
www.bellevivir.com
www.skullmag.com
www.dizajnersi.pl
www.magazyn.domideco.pl
www.houseandgarden.co.uk
www.jenny.gr
www.fastaanytimelock.com
www.fastaanytimelock.com

Komentarze

  1. Kocham takie dodatki, dlatego postawiłam na dodatki luksferów w mieszkaniu! :) Mam luksfery firmy nomos www.nomos.com.pl ! Niesamowita jakość, świetny design. Początkowo bałam się o przepuszczalność światła dziennego, jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Geometria? Jak najbardziej! :) Przynajmniej dla mnie jest to świetna sprawa. Nie lubię zbyt duże przepychu, ale za to lubię gdy wnętrze się wyróżnia. To zdecydowanie takie jest.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty