Oferta

OFERTA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

W zależności od oczekiwań Klienta oferujemy następujące możliwości współpracy:

PROJEKT FUNKCJONALNY

Projekt funkcjonalny zawiera 3 propozycje ustawienia ścian i zagospodarowania wnętrza w formie rzutów. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które planują zmiany lub zastanawiają się jak zaaranżować mieszkanie w stanie deweloperskim i potrzebują tylko wskazówek co do koncepcji przestrzennej lokalu. Projekt funkcjonalny może stanowić początek dalszej samodzielnej pracy nad koncepcją stylistyczną. Dzięki tej opcji w szybki sposób można uzyskać pomysł na zagospodarowanie przestrzenne wnętrza. Projekt zawiera układ ścian działowych, rozmieszczenie mebli, rozkład łazienek, kuchni i jest możliwy do wykonania całkowicie zdalnie poprzez internet np. w oparciu o przygotowany przez dewelopera rzut mieszkania. W przypadku braku planu z dokładnie zwymiarowanym wnętrzem przygotowanie projektu jest poprzedzone inwentaryzacją.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Projekt Koncepcyjny zawiera trójwymiarowy model wnętrza, który powstaje w oparciu o wybrany układ funkcjonalny. W trakcie tego etapu pracujemy nad charakterem i stylistyką wnętrza. Przekazujemy rysunki w postaci rzutów i wizualizacje przedstawiające aranżacje poszczególnych pomieszczeń. Dołączamy również opis projektu zawierający ogólny pomysł na charakter wnętrza oraz propozycję materiałów, które stworzą pożądany klimat. Przed przystąpieniem do projektu koncepcyjnego rozmawiamy z Klientem o funkcjonalności, tak aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń we wnętrzu.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Projekt kompleksowy to projekt koncepcyjny zawierąjacy dokumentację wykonawczą przygotowaną w oparciu o dokładne zwymiarowanie lokalu. W ramach takiej współpracy dodatkowo otrzymują Państwo rysunki techniczne. Projekt ten uwzględnia m.in. rysunki zmian budowlanych, wyprowadzeń wodno-kanalizacyjnych, rzut oświetlenia, rozmieszczenia gniazdek, wyłączników, ułożenia posadzek i okładzin ściennych, projekt zabudowy stałej. Opcja ta zawiera także specyfikację projektu zawierającą wyszczególnienie zastosowanych materiałów, dobór kolorystyki, oświetlenia, materiałów wykończeniowych podłóg i ścian, mebli, tkanin, ceramiki, armatury itp. Na podstawie tak przygotowanego projektu mogą Państwo samodzielnie wraz z wybraną ekipą wykonawczą przejść do realizacji.

PROJEKT KOMPLEKSOWY Z NADZOREM AUTORSKIM

Projekt kompleksowy z nadzorem autorskim uwzględnia dodatkowo koordynacje prac wykonawczych oraz dbałość o zgodność realizacji z projektem. Na bieżąco rozwiązujemy niespodziewane problemy pojawiające się na etapie prac wykonawczych. Jest to propozycja dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu, bądź chęci maksymalnie angażować się w proces wykańczania wnętrza.

WNĘTRZA "POD KLUCZ"

Oferta inwestycji "pod klucz" to oferta dla najbardziej wymagających Klientów. Zawiera prace objęte projektem kompleksowym wraz z rozszerzonym nadzorem autorskim. Nadzorujemy wszystkie prace i wykonawców przebywających na budowie, kontrolujemy transporty i dostawy. Organizujemy zakupy i pomagamy w negocjacjach cenowych. Sprawdzamy zgodność wykonywanych prac z zakończonym i zaakceptowanym projektem. Nadzór prowadzimy do etapu zakończenia prac wykończeniowych wraz z zapewnieniem ekipy sprzątającej.

LIFTING

Modernizacja, metamorfoza, kosmetyka... Często niewielkie zmiany związane z przestawieniem mebli, zmianą kolorów, dodaniem designerskich dodatków, czy też zmianą wystroju okna sprawiają, że wnętrze zyskuje nowy wymiar i zarazem indywidualny charakter. Dla tych z Państwa którym znudził się obecny charakter mieszkania i zupełnie nie wiecie jak się zabrać do jego zmiany, ta propozycja z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Jakakolwiek współpraca rozpoczyna sie od poznania oczekiwań Klienta na niezobowiązującym, bezpłatnym spotkaniu, najlepiej w miejscu docelowego remontu. Analizujemy wówczas wytyczne dla projektanta.
Kolejny etap to wycena prac projektowych oraz podpisanie umowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz